Název: Letní den u statku
Datace: rok 1909
Technika: olej na kartonu
Signováno a datováno: vpravo dole O. Bubeníček 09
Rozměry malby: 36,5 x 49 cm
Rozměry s rámem: 46 x 58 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno, zaskleno

Poznámka: sběratelsky zajímavé a cenné dílo z autorova časného tvůrčího období

Vyvolávací cena:
40 000 Kč
60 000 - 70 000 Kč

Písemný limit

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)