Sedící dítě, olej na kartonu, rozměry malby 20 x 25 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rámováno

Posudek: PhDr. Jaroslav Pelikán

Poznámka: Velmi vzácné a zřídka se vyskytující dílo s figurální tématikou.

Vyvolávací cena:
22 000 Kč
35 000 - 40 000 Kč

Písemný limit

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)