Název: Venkovské chalupy
Technika: olej na plátně
Signováno: vlevo dole B. Dvořák
Rozměry malby: 40,5 x 52,5 cm
Stav: původní stav - nečištěno, viz foto, poškozeno

Vyvolávací cena:
18 000 Kč
30 000 - 35 000 Kč

Písemný limit

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)