Název díla: Náves v Sudkově
Datace: rok 1936
Technika: akvarel na papíře
Rozměry malby: 37 x 56 cm
Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno, zaskleno

František Hřivna (1905-1967)

František Hřivna (1905-1967)

František Hřivna (1905-1967)

František Hřivna (1905-1967)

František Hřivna (1905-1967)

František Hřivna (1905-1967)