Název: Krajina s řekou
Datace: rok 1963
Technika: kombinovaná technika na papíře
Signováno: vpravo dole J. Grus
Datováno: vlevo dole 63
Rozměry malby: 47,5 x 65 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto

Provenience: původně z pozůstalosti autora, následně soukromá sbírka Mnichov - Německo.

Vyvolávací cena:
12 000 Kč
18 000 - 20 000 Kč

Písemný limit

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)