Název: Kubistické zátiší
Datace: rok 1979
Technika: kombinovaná technika na papíře
Signováno: vpravo dole J. Grus
Na rubu: razítko Národní galerie v Praze
Datováno: vlevo dole 1979
Rozměry malby: 62,5 x 88 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto

Provenience: původně z pozůstalosti autora, následně soukromá sbírka Mnichov - Německo.

Vyvolávací cena:
16 000 Kč
25 000 - 30 000 Kč

Písemný limit

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)