Název díla: Zátiší s knihou a kyticí
Datace: rok 1943
Technika: tempera na kartonu
Rozměry malby: 39 x 28 cm
Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno, zaskleno.

Hoplíček František (1890 - 1946)