Název: Psaníčko
Technika: olej na platně
Signováno: vpravo dole Fr. A. Jelínek
Rozměry malby: 93,5 x 93,5 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nerámováno

Vyvolávací cena:
30 000 Kč
45 000 - 55 000 Kč

Písemný limit

Jelínek František Antonín (1890 - 1977)