Název díla: Na pastvě
Signováno: vlevo dole J. Dostalík
Technika: olej na plátně,
Rozměry malby: 76 x 100 cm
Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno

Josef Dostalík

Josef Dostalík

Josef Dostalík

Josef Dostalík

Josef Dostalík