Název díla: Troskovice na jaře
Datace: 20. léta 20. století
Technika: olej na kartonu
Signováno: vlevo dole Kaván
Na rubu: ověření originality z roku 1942
Rozměry malby: 40 x 52,5 cm
Stav: velmi dobrý stav, nepatrně poškozeno, viz foto, rámováno, zaskleno

Kaván František (1866 - 1941)

Kaván František (1866 - 1941)

Kaván František (1866 - 1941)

Kaván František (1866 - 1941)

Kaván František (1866 - 1941)

Kaván František (1866 - 1941)