Název: El jardín de las delicias (Hieronymus Bosch)
Datace: rok 1993
Technika: koláž
Signováno a datováno: na rubu J Kolář 93
Rozměry koláže: 27 x 46,5 cm
Rozměry s rámem: 60,5 x 74,5 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno, zaskleno

Poznámka: z kvalitní privátní sbírky

Vyvolávací cena:
45 000 Kč
60 000 - 70 000 Kč

Písemný limit

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Kolář Jiří (1914 - 2002)