Švec, olej na lepence, signováno vlevo dole Kubín, rozměry malby 68 x 82,5 cm, rámováno.

Obdobné dílo s názvem Švec (majetek Oblastní galerie výtvarného umění ve Zlíně) reprodukováno pod číslem 2 na straně 77 v knize Jiří Diblík, Malířské dílo Otakar Kubín – Coubine, Český art holding, Praha 2000.

Pravost díla potvrdil PhDr. M. Zachař a PhDr. J. Zemina.

Vyvolávací cena:
170 000 Kč
250 000 - 300 000 Kč

Písemný limit

Kubín Otakar (Coubine Othon) (1883 - 1969)