Soubor čtyř obrazů s tematikou dětských her v jednotlivých ročních obdobích, Dětské hry na jaře, Dětské hry v létě, Dětské hry na podzim, Dětské hry v zimě, rok 1940, ofset, papír, značeno v tisku Jos. Lada, rozměry 63 x 90 cm, vydalo Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu v Praze se souhlasem Ministerstva školství a národní osvěty, tisk v původním stavu – mírně poškozeno, velmi pěkně zachovalá barevnost, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena:
75 000 Kč
100 000 - 120 000 Kč

Písemný limit

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)

Lada Josef (1887 - 1957)