Název: Krajina
Datace: rok 1986
Technika: pastel na veluru
Signováno a datováno: vpravo dole Kurovský 86.
Rozměry malby: 56 x 94 cm
Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno

Miloš Kurovský (1924 - 2017)

Miloš Kurovský (1924 - 2017)

Miloš Kurovský (1924 - 2017)

Miloš Kurovský (1924 - 2017)

Miloš Kurovský (1924 - 2017)