Název díla: Pražská noční ulička
Datace: 30. až 40. léta 20. století
Značeno v desce: O M
Technika: litografie na papíře
Rozměry: 28,5 x 18 cm
Stav: viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
9 000 Kč
14 000 - 16 000 Kč

Písemný limit

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)