Název díla: U Karlova mostu
Datace: rok 1943
Technika: litografie na papíře
Signováno a datováno: vpravo dole O. Mrkvička 43
Značeno v desce: vlevo dole O M 43
Rozměry: 25,5 x 17,5 cm
Stav: viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 000 Kč
14 000 - 18 000 Kč

Písemný limit

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)

Otakar Mrkvička (1898-1957)