Název: člověk doby prehistorické
Datace: po roce 1900
Technika: kombinovaná technika na papíře
Signováno: vpravo dole J. Panuška
Rozměry malby: 12 x 17,5 cm
Rozměry s rámem: 34,5 x 42 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
24 000 Kč
30 000 - 35 000 Kč

Písemný limit

Panuška Jaroslav (1872 - 1958)