Název: Secesní figurální kompozice
Technika: kresba úhlem a křídou na papíře
Nesignováno
Rozměry malby: 65 x 44 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno
Provenience: Významná privátní sbírka, dílo původně pochází z pozůstalosti Maxe Pirnera
Znalecký posudek: PhDr. Rea Michalová

Vyvolávací cena:
70 000 Kč
100 000 - 120 000 Kč

Písemný limit

Pirner Maxmilián (1854 - 1924)