Název: Dívka u vody
Technika: kresba úhlem na papíře, adjustováno na karton
Nesignováno
Označeno razítkem: z pozůstalosti Maxe Pirnera
Rozměry malby: 50 x 40 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno
Provenience: významná privátní sbírka, dílo původně pochází z pozůstalosti Maxe Pirnera
Znalecký posudek: PhDr. Rea Michalová

Vyvolávací cena:
45 000 Kč
80 000 - 90 000 Kč

Písemný limit

Pirner Maxmilián (1854 - 1924)