Název díla: Kytice pivoněk
Datace: rok 1949
Technika: akvarel na papíře
Rozměry kresby: 57,5 x 42,5 cm
Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno, zaskleno

Sedláček Jan (1925 - 1996)

Sedláček Jan (1925 - 1996)

Sedláček Jan (1925 - 1996)

Sedláček Jan (1925 - 1996)

Sedláček Jan (1925 - 1996)