Název: Židle pro anděla II. (cyklus Židle)
Datace: rok 2004
Technika: pigmenty a pastel na vrstveném hedvábném papíře
Signováno a datováno: dole uprostřed Adriena Šimotová 2004
Rozměry malby: 97 x 97 cm
Rozměry s rámem: 123 x 123 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno, zaskleno

Poznámka: původně získáno přímo od autorky, následně získáno z Galerie VERNON

Vyvolávací cena:
160 000 Kč
220 000 - 250 000 Kč

Písemný limit

Šimotová Adriena (1926 - 2014)