Piešťanka v kuchyni, rok 1938, olej na plátně, 100 x 75 cm, signováno a datováno vlevo dole 19 Viktor Stretti 38, původní rám.

Vyvolávací cena:
34 000 Kč
70 000 - 100 000 Kč

Písemný limit

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)