Praha - Prosek, rok 1915, pastel na papíře, rozměry malby 76 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole Jan Trampota 1915, rámováno, zaskleno.

Originalita obrazu konzultována a potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena:
25 000 Kč
35 000 - 45 000 Kč

Písemný limit

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)