ČSSR, Řád rudého praporu práce, II. vydání, stříbro zlacené, puncováno, značeno Zukov, mincovna Kremnica, stužka, originální etue, velmi dobrý stav, viz foto, mírně poškozeno.

Řád rudého praporu práce ČSSR s originální etui