Název: Dudák
Technika: kombinovaná technika na papíře
Signováno: vpravo dole J. Baruch
Rozměry listu: 30 x 21,4 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, volně loženo – nerámováno
Poznámka: z majetku Josefa Čížka z Pardubic (Majitel knihtiskárny a Grafického uměleckého ústavu na Masarykově třídě čp. 254)

Písemný limit

Baruch Josef (1892 - 1966)

Baruch Josef (1892 - 1966)

Baruch Josef (1892 - 1966)

Baruch Josef (1892 - 1966)