Název: Kytice
Datace: rok 1964
Technika: olej s temperou na kartonu
Signováno: vpravo dole V. Beneš
Datace: vlevo dole 29/VII. 64
Rozměry malby: 50 x 35 cm
Rozměry s rámem: 57 x 42 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno

Písemný limit

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)