Název: U vodního mlýna
Technika: olej na plátně
Signatura: vlevo dole Václ. Jansa
Rozměry malby: 54 x 64,5 cm
Rozměry s rámem: 65,5 x 77 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozený rám

Písemný limit

Jansa Václav (1859 - 1913)

Jansa Václav (1859 - 1913)

Jansa Václav (1859 - 1913)

Jansa Václav (1859 - 1913)

Jansa Václav (1859 - 1913)