Název: Březový háj
Datace: okolo roku 1910
Technika: olej na plátně
Signováno: dole uprostřed Jaszusch
Rozměry malby: 67 x 87 cm
Rozměry s rámem: 81 x 100,5 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, v minulosti restaurováno
Poznámka: sběratelsky zajímavé a cenné dílo z autorova časného tvůrčího období

Písemný limit

Jasusch Anton (1882 - 1965)

Jasusch Anton (1882 - 1965)

Jasusch Anton (1882 - 1965)

Jasusch Anton (1882 - 1965)

Jasusch Anton (1882 - 1965)