Název: Krajina při západu slunce
Datace: po roce 1900
Technika: olej na kartonu
Signatura: vpravo dole Al. Kalvoda
Rozměry malby: 18 x 25 cm
Rozměry s rámem: 32 x 39 cm
Stav: velmi dobrý stav - viz foto, mírně poškozeno
Vytaveno: V roce 1944 bylo toto dílo vystaveno a zakoupeno na výstavě Salonu výtvarného umění ve Vsetíne, dílo uvedeno v kalogu výstavy pod číslem 54.

Písemný limit

Kalvoda Alois (1875-1934)

Kalvoda Alois (1875-1934)

Kalvoda Alois (1875-1934)

Kalvoda Alois (1875-1934)

Kalvoda Alois (1875-1934)

Kalvoda Alois (1875-1934)