Název: MILION KORUN
Datace: rok 1993
Technika: barevná litografie na papíře
Signováno: vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1993,
vlevo dole číslováno tužkou 101/150
Rozměry tisku: 28 x 53 cm
Rozměry s rámem: 51 x 72,5 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno

Písemný limit

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)