Název: Břízy v podzimu
Datace: rok 1923
Technika: olej na plátně
Signováno: vpravo dole Aug. Mervart 23
Na rubu: autorsky psaný název obrazu „Břízy v podzimu“
Rozměry malby: 133,5 x 82 cm
Rozměry s rámem: 155 x 105 cm
Stav: výborný stav, viz foto
Poznámka: Reprezentativní velkoformátové dílo galerijní úrovně z autorova sběratelsky ceněného období.

Písemný limit

Mervart Augustin (1889 - 1968)