Název: Klády ve sněhu
Datace: rok 1953
Technika: suchá jehla na papíře
Signováno: vpravo dole Reynek
Rozměry grafiky: 16,2 x 11,1 cm
Rozměry s rámem: 38,5 x 33 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno

Písemný limit

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)