Název: Portrét muže s koněm
Datace: rok 1949
Technika: tuš a akvarel na papíře
Signováno a datováno: vpravo dole Vacátko 19/XII. 1949
Rozměry listu: 30,5 x 22 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, volně loženo – nerámováno
Poznámka: malováno pro Josefa Čížka z Pardubic (Majitel knihtiskárny a Grafického uměleckého ústavu na Masarykově třídě čp. 254)

Písemný limit

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)