Rakousko, Vídeň, 20. léta 20. století, egyptská tanečnice Aida - velký model, pestře malovaná keramika, podle návrhu Josefa Lorenzla,
značeno vespod Goldscheider Wien, č. modelu 5281/707/7, výška 46 cm, stav: velmi dobrý, viz foto, nepoškozeno.

Písemný limit

Aida Goldscheider - Josef Lorenzl