Název: nástěnný reliéf Mistr a Markétka
Technika: olovo, cín, patinováno
Značeno: vzadu O. Zoubek
Rozměry: 35 x 35 cm
Stav: původní, viz foto, mírně poškozený povcrch

Písemný limit

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Zoubek Olbram (1926 - 2017)