Název: Raci
Technika: olej, plátno na kartonu
Signováno: vpravo dole O. Èíla
Rozmìry malby: 25 x 34,5 cm
Rozmìry s rámem: 48,5 x 54 cm
Stav: rámováno, mírnì poškozeno

Písemný limit

Číla Otakar (1894 - 1977)

Číla Otakar (1894 - 1977)

Číla Otakar (1894 - 1977)

Číla Otakar (1894 - 1977)

Číla Otakar (1894 - 1977)

Číla Otakar (1894 - 1977)