Název: Cestou z pole
Datace: nedatováno
Technika: olej na plátně
Signováno a datováno: vpravo dole Cserna Károly
Rozměry malby: 60 x 79,5 cm
Stav: nerámováno

Vyvolávací cena:
5 000 Kč

10 000 - 12 000 Kč

Písemný limit

Cserna Károly (1867 – 1944)

Cserna Károly (1867 – 1944)

Cserna Károly (1867 – 1944)

Cserna Károly (1867 – 1944)

Cserna Károly (1867 – 1944)