Název: Štramberská Trúba
Datace: 1. tøetina 20. století
Technika: barevný døevoryt
Na rubu: pøípis Jaronìk Štramberská Trúba
Rozmìry grafiky: 60 x 63 cm
Stav: pùvodní rámování, mírnì poškozeno, zaskleno

Písemný limit

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)