Název: Revoluèní medaile a dekret udìlený Cyrilu Hulínskému
Datace: rok 1920
Technika: barevný døevoryt na papíøe, návrh František Kupka (1871 - 1957), bronzová meadile
Signováno a datováno: znaèeno v desce písmenem K.
Rozmìry malby: 39 x 44 cm
Stav: pùvodní, rámováno, zaskleno

Písemný limit

Kupka František - Revoluční medaile s dekretem