Název: V hodonínském lese
Datace: rok 1926
Technika: kresba tužkou na papíře
Signováno a datováno: vpravo dole Lolek St., vlevo dole přípis Hodonín 26
Rozměry malby: 11 x 15,5 cm
Stav: rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 400 Kč

2 000 - 2 500 Kč

Písemný limit

Lolek Stanislav (1873 - 1936)

Lolek Stanislav (1873 - 1936)

Lolek Stanislav (1873 - 1936)

Lolek Stanislav (1873 - 1936)

Lolek Stanislav (1873 - 1936)

Lolek Stanislav (1873 - 1936)

Lolek Stanislav (1873 - 1936)