Název: Lávka pøes potok
Technika: lavírovaná kresba tužkou
Signováno: dole uprostøed J. Maøák
Na rubu: pøípis Julius Maøák
Rozmìry malby: 28 x 39 cm
Stav: viz foto, rámováno zaskleno, kresba s pùvodní povrchovou úpravou, poškozeno

Originalita konzultována a potvrzena PhDr. Nadìždou Blažíèkovou-Horovou

Písemný limit

Mařák Julius Eduard (1832 - 1899)