Název: Dívèí akty v ovocném sadu
Datace: 40 až 60. léta
Technika: olej na sololitu
Signováno a datováno: vpravo dole St. Menšík
Rozmìry malby: 18,5 x 43,5 cm
Stav: pùvodní, poškozený rám

Písemný limit

Menšík Stanislav (1912 - 1970)