Název: Samota v polích
Datace: rok 1922
Technika: olej na plátnì
Signováno a datováno: vpravo dole Aug. Mervart 22
Rozmìry malby: 56 x 63 cm
Stav: velmi dobrý stav, rámováno, mírnì poškozeno

Písemný limit

Mervart Augustin (1889 - 1968)