Název: Studie – Dny v kterých žijeme
Datace: rok 1942
Technika: akvarel na papíře
Signováno a datováno: vpravo dole M. K.
Rozměry malby: 20 x 18 cm
Stav: rámováno, zaskleno

Písemný limit

Molnár Karol (1903 - 1981)

Molnár Karol (1903 - 1981)

Molnár Karol (1903 - 1981)

Molnár Karol (1903 - 1981)

Molnár Karol (1903 - 1981)

Molnár Karol (1903 - 1981)

Molnár Karol (1903 - 1981)