Litografie na papíře, obálka podle návrhu Alfonse Muchy, ženská alegorie, signováno a datováno v kameni vlevo dole: Mucha 1905, časopis "L'Energie Francaise", číslo 117 ze dne 30. března 1907, zachovalá vazba, velmi pěkný stav – mírně poškozeno, celkové rozměry časopisu 30,5 x 22,5 cm.

Písemný limit

Mucha Alfons (1860–1939) - L´énergie Francaise