Název: Montmartre - Paris
Technika: olej na sololitu
Signováno: vlevo dole Musil
Rozmìry malby: 49 x 33 cm
Stav: pùvodní, mírnì poškozeno

Písemný limit

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)