Název: Montmartre - Paris
Technika: olej na sololitu
Signováno: vlevo dole Musil
Rozměry malby: 49 x 33 cm
Stav: původní, mírně poškozeno

Vyvolávací cena:
5 500 Kč

8 000 - 10 000 Kč

Písemný limit

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)

Musil Leopold (1920 - 1997)