Název: Lokomotiva
Technika: olej na kartonu
Signováno a datováno: vpravo dole Ronek
Rozmìry malby:49,5 x 69 cm
Stav: pùvodní, rámováno

Písemný limit

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)