Název: Lokomotiva
Technika: olej na kartonu
Signováno a datováno: vpravo dole Ronek
Rozměry malby:49,5 x 69 cm
Stav: původní, rámováno

Vyvolávací cena:
14 000 Kč

18 000 - 22 000 Kč

Písemný limit

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)

Ronek Jaroslav (1892 - 1962)