Název: Dalmácie II.
Datace: rok 1981
Technika: olej na sololitu
Signováno a datováno: vlevo dole Šandora
Rozměry malby: 29 x 68 cm
Stav: původní stav, mírně poškozený rám

Písemný limit

Šandora Jan (1912 - 1997)

Šandora Jan (1912 - 1997)

Šandora Jan (1912 - 1997)

Šandora Jan (1912 - 1997)

Šandora Jan (1912 - 1997)

Šandora Jan (1912 - 1997)