Název: Andromeda
Datace: rok 1924
Technika: dřevoryt
Signováno a datováno: vpravo dole tužkou V. K., vlevo v desce VK24
Rozměry malby: 49 x 59
Stav: rámováno, zaskleno, mírně poškozený rám

Písemný limit

Vik Karel (1883 - 1964)

Vik Karel (1883 - 1964)

Vik Karel (1883 - 1964)

Vik Karel (1883 - 1964)

Vik Karel (1883 - 1964)

Vik Karel (1883 - 1964)