Èeskoslovensko, 1. polovina 20. století, šavle pro dùstojníky armády vzor 24 se závìsem a tøapcem (portepé), vyrobená firmou Wlaszlovits ve východoslovenském Štósu, èepel znaèená H 24, Wlaszlovits Štós, délka èepel 92 cm, celková délka s pochvou 94 cm, stav viz foto, mírnì poškozeno.

Písemný limit

Československá šavle pro důstojníky armády vzor 24